Nauczyciele Wychowania fizycznego,serdecznie zapraszają do podjęcia udziału w rywalizacji rowerowej.

„Challenge” rowerowy polega na zarejestrowaniu się w darmowej aplikacji „endomondo”,która po przez lokalizacje urządzenia oraz dostęp do Internetu śledzi naszą aktywność fizyczną w tym wypadu jazdę na rowerze. Głównym zadaniem rywalizacji będzie zdobycie jak największej ilości kilometrów w określonym terminie. Zapisy będą odbywać się droga elektroniczna gdzie po rejestracji uczestnik otrzyma link, który doda go do rywalizacji.

Uczeń,który aktywnie będzie uczestniczył w rywalizacji,otrzyma ocenę bardzo dobrą z (aktywności) Wychowania Fizycznego oraz dodatkowe punkty z zachowania. Dla Najlepszej trójki przewidziane atrakcyjne nagrody

aby dołączyć do rywalizacji należy zarejestrować sie w aplikacji endomondo następnie kliknąć w link zamieszczony poniżej oraz kliknąć dołącz

http://www.endomondo.com/challenges/43395460

Jeśli masz problem z rejestracja lub dołączeniem do rywalizacji pomocy udziela Pan Piotr Sanetra po przez e dziennik

Życzymy powodzenia

 

Regulamin

 1. Rywalizacja polega na zdobyciu jak największej ilości kilometrów po przez jazdę na rowerze rejestrując swoją aktywność dzięki aplikacji „endomondo”.
 2. W rywalizacji uczestniczyć mogą uczniowie ZSP im Jana Pawła II w Pietrzykowicach.
 3. Aplikacja wymaga dostępu do Internetu lub posiadania w telefonie systemu GPS.
 4. Treningów nie wolno wprowadzać ręcznie.
 5. Próby oszustwa będą karane (obniżenie zachowania).
 6. Minimalny czas każdego treningu,który liczy aktywność to 20 minut.
 7. W sprawach nie objętych regulaminem oraz za rozstrzyganie spornych sytuacji odpowiedzialny jest organizator (nauczyciele WF).
 8. Za aktywne uczestnictwo to jest ( przynajmniej 1 rejestracja treningu w tygodniu przez cały okres trwania rywalizacji) uczeń otrzyma ocenę bardzo dobrą z aktywności oraz punkty dodatnie z zachowania.
 9. Dla najlepszej trójki przewidziane nagrody.
 10. Czas Trwania rywalizacji od 14-05.20 do 15 .06.20
 11. Do rywalizacji można dołączyć w każdym momencie.