W Środę 14.03.2018 Odbyły się Powiatowe zawody Siatkówki dziewczyn z rocznika 2004-2002. Po Bardzo dobrym turnieju gminnym przyszło Nam się zmierzyć z nieco mocniejszymi drużynami. Do zawodów Nasza szkoła wystawiła drużynę w składzie :

1.Alicja Drobina (K)

2.Zuzanna Duraj

3.Weronika Żydek

4.Wiktoria Żydek

5.Klaudia Adamczyk

6.Magdalena Czarnota

7.Monika Wosz

8.Martyna Dudys

Nasza drużyna rozegrała trzy mecze z czego tylko jeden był rozstrzygnięty na naszą korzyść, a dwa pozostałe nieznacznie przegrane. Z pewnością nie ustrzegliśmy się drobnych błędów, które w dużej mierze zaważyły na końcowym wyniku turnieju. Nie mniej jednak drużyna pokazała się z dobrej strony. Udział w turnieju powiatowym będzie procentował w następnych latach, a doświadczenie zdobyte na zawodach pozwoli w przyszłym roku odważniej rozgrywać swoje mecze.

Siatkówka zawody powiatowe